Ratų balansavimas

Tinkamai pasirinktos ir tuo pačiu tinkamai sumontuotos transporto priemonės padangos gali užtikrinti ne tik saugias, tačiau taip pat ir patogias keliones. Tam, žinoma, reikalingas ratų balansavimas, kuris padeda atkurti tinkamą transporto priemonės pusiausvyrą. Tiesa tokia, kad net ir naujai pagamintose transporto priemonės ratai gali būti nesimetriški, tad balansavimas – būtinybė, o ne galimybė. „Padangų partneris“ kasdien susiduria su šiuo darbu, tad puikiai jį išmano, turi reikalingą įrangą ir rūpinasi, kad klientų kelionės būtų saugios.

Ratų balansavimas Vilnius

„Padangų partneris“ specialistai garantuoja, jog po balansavimo kelionės bus ne tik saugesnės ir patogesnės, tačiau taip pat ir ilgesnės, kadangi paslaugos gali padėti joms tarnauti ilgiau, kadangi važiavimo metu visos keturios dyla vienodai. Darbus reikia atlikti po transporto priemonės remonto, avarijų, tada, kai važiavimo metu jaučiama vibracija. Tai ženklas, kad reikalinga specialisto apžiūra. Ratų balansavimas kaina, palyginus – maža, kadangi nauda – akivaizdi. Tai paslauga, kuri ne tik galima, tačiau būtina.

Ratų montavimas-balansavimas 

Mes atliekame visas svarbiausias paslaugas, kurios garantuoja, jog Jūsų kelionės bus saugios, ramios ir patikimos. Pirmiausia padedame rasti tinkamiausias padangas, vėliau – jas montuojame ir trečiojo žingsnio metu – balansuojame. Tikimės, kad tai padės Jums džiaugtis ramiomis kelionėmis, taip pat – ilgiau tarnausiančiomis padangomis. Saugios kelionės prasideda nuo smulkmenų, tad pasirūpinkite jomis.

——————————————————————————————————————————–

Dažniausiai užduodami klausimai apie ratų balansavimą:

Kada reikalingas ratų balansavimas?

Ratų balansavimo paslaugos rekomenduojamos po avarijų, įsigijus transporto priemonę ir tada, kai važiavimo metu jaučiama vibracija. Geriausia kreiptis į specialistus kartą per metus reguliariai dėl apžiūros bei balansavimo darbų.

Kur atliekami ratų balansavimo darbai?

„Padangų partneris“ paslaugas teikia Vilniuje.

Kiek laiko užtrunka ratų balansavimo paslaugos?

Kiekviena situacija yra unikali, tad tik po apžiūros galime nusakyti laiko tarpą. Visgi, suprantame, kad kasdienybė be transporto priemonės yra sudėtinga, tad darbus atliekame operatyviai, sutartu terminu.

Kiek kainuoja padangų montavimo paslaugos?

Negalime tiksliai atsakyti neįvertinę – kaip skubiai paslaugos reikalingos, kokios padangos bus naudojamos ir kitus niuansus. Juos sužinoję galėsime pateikti gana aiškią kainą. Dėl to kviečiame susisiekti: +37060486881. Paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis.

Ar teikiate tik ratų balansavimo paslaugas?

Tikrai ne. Galime padėti rasti Jums tinkamas padangas, sumontuoti jas ir tik tada atlikti ratų balansavimo darbus. Viskas, ko reikia Jūsų auto padangoms – vienoje vietoje.

Ar ratų balansavimas ir ratų suvedimas yra tas pats?

Ne visai. Ratų suvedimas – ratų kampų sureguliavimas pagal gamintojo rodmenis, o balansavimas padeda nustatyti, ar padanga tolygiai sukasi aplink savo ašį.