Padangų montavimo kainas rasite čia

Padangų montavimas

Padangų montavimas turi būti atliekamas ne tik du kartus per metus: vasaros bei žiemos sezonais, tačiau ir tada, kai matyti, jog padangos nebėra funkcionalios, reikia jas keisti naujomis. Apie tai išduoda ne tik sudėtingas stabdymas, tačiau ir vizualiai matomi padangų pakitimai. Prieš montuojant mes visada plauname ratus, todėl mes juos ne tik ypač tiksliai subalansuosime, bet ir uždėsime švarius. Padangų keitimas Vilnius – greitas, kokybiškas, tikslus. Taip, kaip labiausiai patinka klientams. Padangų montavimas Vilniuje Mes teikiame šias paslaugas:

  • Padangų montavimas (naudojame „AHCON SPEEDLINE“ sistemą, kuri pagreitina padangų montavimo darbus ).
  • Padangų balansavimas (naudojame vokiškas ypač tiksliai balansuojančias Hofmann geodyna 6300-2p balansavimo stakles).
  • Padangų montavimas mikroautobusams.
  • Padangų taisymas.
  • Ratlankių tiesinimas ir virinimas.
  • Ir kitos paslaugos.

Nepriklausomai nuo to, kokiai transporto priemonei padangas reikia sumontuoti – susisiekite su mumis ir pirmiausia atsakysime į rūpimus klausimus, o paskui – suteiksime profesionalias paslaugas.

Padangų montavimas Vilnius – pagal Jūsų poreikius

„Padangų partneris“ – vieta, kur Jūsų mašinos padangomis bus tinkamai pasirūpinama. Mes suprantame, kad geros padangos – saugumas kelyje, tad ne tik parinkdami tinkamiausias padangas, tačiau ir jų montavimo metu – daug dėmesio skiriame smulkmenoms ir kelis kartus patikriname, kad darbai būtų atliekami nepriekaištingai.

Padangų montavimas Vilniuje kaina kinta priklausomai nuo mašinos, reikalingų padangų, kiekvieno kliento poreikių, tad susisiekite ir suteiksime Jums visą reikalingą informaciją nuo kainos iki terminų. Taip pat teikiame padangų montavimas-balansavimas paslaugas, tad Jūsų automobiliu bus visapusiškai pasirūpinta nuo A iki Ž.

Viskas – Jūsų saugioms kelionėms.

——————————————————————————————————————————–

Dažniausiai užduodami klausimai apie padangų montavimą:

Ar teikiamos tik montavimo paslaugos, ar parduodamos ir padangos?

„Padangų partneris“ teikia ne tik padangų montavimo paslaugas, tačiau prekiauja padangomis taip pat, tad viskas, ko reikia transporto priemonės ratams – vienoje vietoje.

Kaip skubiai galima gauti padangų montavimo paslaugas?

Kiekvienas atvejis yra individualus. Visgi, jeigu skubate – geriausia apie tai informuoti mūsų meistrus ir jie bandys suteikti paslaugas prioriteto būdu.

Kiek kainuoja padangų montavimo paslaugos?

Negalime tiksliai atsakyti neįvertinę – kaip skubiai paslaugos reikalingos, kokios padangos bus naudojamos ir kitus niuansus. Juos sužinoję galėsime pateikti gana aiškią kainą. Dėl jos kviečiame susisiekti: +37060486881.

Ar montuojamos tik lengvųjų transporto priemonių padangos?

Ne, mes teikiame ir didesnių transporto priemonių ratų permontavimo paslaugas, pavyzdžiui, mikroautobusų.

Ar reikės su savimi pasiimti senas padangas?

Ne, padangas galima palikti pas mus. Mes jas tinkamai utilizuosime.

Kokiame mieste teikiamos padangų montavimo paslaugos?

Padangų montavimo paslaugos yra teikiamos Vilniaus mieste.