PRISTATYMAS


Prekių pristatymas

Prekių pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje* (*Nemokamo pristatymo pasiūlymas galioja visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją.) 


Pristatymo terminai


Lietuvos sandeliuose esančias padangas pristatome per 0-2 d.d. Užsienio per 1-7d.d. Sezono metu dėl didelių užsakymų kiekių, prekės gali vėluoti.


Prekių atsiėmimas


Prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėje adresu Kareivių g. 5 LT-09117 Vilnius.


Kaip pirkti?


Pasirinkite norimas padangas, įveskite matmenis į Padangų paieškos laukus. Įveskite pageidaujamą skaičių į Kiekio laukelį.Spauskite Į KREPŠELĮ. Jei pageidaujate kelių komplektų, pakartokite aukščiau esančius žingsnius. Dešinėje puseje esančiame Prekių krepšelyje matysite savo pasirinkta produkciją. Spauskite TĘSTI. Dešinėje pusėjė esančiame blokelyje matysite visus pirkimo žingsnius, taip pat ir tą, kuriame esate. Įveskite savo duomenis ir spauskite TĘSTI. Patikrinkite pristatymo duomenis ir spauskite PATVIRTINTI IR APMOKĖTI. Pasirinkite norimą apmokėjimo būdą ir spauskite APMOKĖTI. 

Sistema informuos Jus apie sėkmingą prekių apmokėjimą ir pristatymo datą. Taip pat pateiks nuorodą kur galėsite stebėti savo užsakymo būseną.