DĖMESIO

Laikinai padangų saugojimo paslaugos neteikiame.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

 

 

Padangų saugojimas

Specialistai teigia, kad geriau padangas keisti kartą per metus į vasarines bei žiemines pagal sezoną, o ne naudoti universalias, kadangi pritaikytos tam tikram metų laikui – geriau atliks jam paskirtą funkciją. Tiesa, ne visi turi kur laikyti padangas tuo metu, kai jos nėra reikalingos. Juk svarbu, kad patalpa būtų sausa, tinkamos temperatūros, juolab, kad joje nebūtų graužikų. „Padangų partneris“ siūlo padangų saugojimo paslaugas, kurios leis atėjus laikui – vėl jas pasiimti su savimi.

Padangų saugojimas Vilnius 

Padangų saugojimas – mūsų kasdienybė. Užsukite Kareivių g. 5 Vilnius ir suteiksime Jums visą svarbiausią informaciją apie paslaugas. Mūsų siūlomas padangų viešbutis yra pritaikytas būtent šios transporto priemonės dalies laikymui. Garantuojame tinkamą mikroklimatą, saugumą, taip pat už padangas prisiimame atsakomybę. Sandėliuojame tiek žiemines, tiek vasarines, universalias, tad į mus galite kreiptis bet kuriuo atveju, kai Jums reikalingos saugojimo paslaugos. Svarbiausia, kad sudaroma oficiali sutartis, paslaugas teikiame reguliariai. Tai leis nesukti dėl nieko galvos, atsiimti padangas tada, kai Jums to reikia. Mūsų konsultantai – nuoširdūs, mielai pataria, galiausiai, padeda tinkamai paruošti padangas sandėliavimui.

Padangų saugojimas Vilniuje – pagal kiekvieno poreikius 

Daugeliui yra aktuali kaina, tačiau mes galime užtikrinti, kad paslaugas teikiame konkurencingai. Taip pat mielai atsakome į visus klientams kylančius klausimus, tad susisiekite ir esame tikri, kad padėsime Jums apsispręsti dėl saugaus padangų sandėliavimo paslaugų.Jums apsispręsti dėl saugaus padangų sandėliavimo paslaugų.

———————————————————————————————————————

Dažniausiai užduodami klausimai apie padangų saugojimą:

Ar galite užtikrinti saugų padangų laikymą?

Tikrai taip. Turime specialias patalpas, kuriose Jūsų padangos galės būti tiek laiko, kiek Jums reikia.

Ar prisiimate atsakomybę už padangų sugadinimą?

Jeigu saugojimo metu Jūsų padangoms kas nors nutiks – kompensuosime jų kainą.

Kiek kainuoja padangų sandėliavimas?

Priklauso nuo laikymo tarpo, kiekio ir kitų aspektų. Susisiekite ir tiksliai nurodysime paslaugos kainą Jūsų atveju: +37060486881.

Kokiame mieste teikiamos padangų saugojimo paslaugos?

Padangų saugojimo paslaugos yra teikiamos Vilniuje.

Ar galėsiu savo padangas pasiimti bet kada?

Padangos bus saugomos tiek laiko, kiek Jums reikia.