APIE MUS

 

Apie mus plačiau

Padangų Partneris pradėjo veiklą 2012 m. prekybą naudotomis padangomis, bet per kelerius metus sukaupta Suomiška patirtis paskatino Padangupartneris.lt e-parduotuvės atsiradimą. Čia sujungti didžiausi Europos padangų tiekėjai, todėl mes neparduodame „oro”, o visi sandėlio likučiai yra realūs ir Jūs padangas gausite tiesiai iš jų. Stengemės pasiųlyti kuo didesnį pasirinkimą, nuo biudžetinių iki premium klasės padangų, taip pat Lietuvoje mažai populiarias DEMO ir DOT padangas (daugiau apie tai ČIA”). Sakoma, kad padangos – mašinos „batai“, tad tik gera “avalynė” padės įveikti didelius atstumus be jokio vargo, be jokių trukdžių ir ilgiausias keliones paversti malonumu. Padangupartneris.lt darbas užtikrinti, kad Jūsų mašina važiuos tik pačiomis kokybiškiausiomis padangomis, kurios tarnaus ilgai, leis Jums būti saugiu kelių eismo dalyviu, galiausiai, nepermokėti už šį svarbų automobilio komponentą. Padangupartneris.lt – geriausias Jūsų automobilio draugas. Kodėl mes?

  • Prekiaujame tik sertifikuotų gamintojų produkcija, tad pirkdami pas mus galėsite jaustis ramūs dėl produkcijos kokybės. 

  • Stengiamės, kad ji ne tik atitiktų, tačiau net ir pranoktų klientų poreikius. 

Mūsų parduodamos padangos – konkurencingomis kainomis, o reguliariai siūlomos akcijos leidžia sutaupyti dar daugiau, bet tuo pačiu ir džiaugtis pačia geriausia kokybe. Siūlome labai platų skirtingų padangų pasirinkimą: žieminės, vasarinės, universalios… Kad vienoje vietoje rastumėte viską, ko reikia sėkmingoms kelionėms.  

 

PADANGŲ PRISTATYMAS

 

Užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje net ir tą pačią dieną, tad pasinaudokite galimybe greitai ir paprastai įsigyti padangas net neišėję iš namų. Nuolatos pildome savo katalogą, tad jeigu nerandate ko ieškote šiandien – galbūt rasite rytoj. Nemokamai konsultuojame padangų pasirinkimo klausimais, tad jeigu nepavyksta rasti tinkamiausių – visada galite su mumis susisiekti ir mesatsakysime į visus Jums aktualius klausimu.

Padangupartneris.lt misija – užtikrinti saugų keliavimą Lietuvos ir užsienio keliuose. Padangupartneris.lt vizija – kiekvienam klientui padėti rasti jo transporto priemonei labiausiai tinkamas padangas. Mūsų vertybės Bendradarbiavimas ir pagalba klientui; Lanksčios ir kiekvienam prieinamos kainos; Aukščiausios kokybės produkcija. Kadangi norime savo klientams garantuoti pačią aukščiausią kokybę – bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurių vardai – kokybės sinonimas, pripažįstamas ne tik verslininkų, tačiau ir vairuotojų, kurie naudojasi padangomis: Bridgestone, Michelin, Continental, Nokian Tyres, Dunlop, TOYO ir daugelis kitų. 

Taip pat kviečiame skaityti mūsų blog‘ą ir pasidalinti savo patirtimi. Sekite mus ir socialiniame tinkle Facebook, kadangi tai galimybė pačiam pirmam sužinoti apie naujausius pasiūlymus, akcijas ir nuolaidas. Tinkamos padangos saugos ne tik Jūsų transporto priemonę, tačiau ir Jus pačius, aplinkinius, visus! Saugokime vieni kitus ir rinkimės kokybę. Padangupartneris.lt – Jūsų transporto priemonės draugas!