Jeigu norite žiemos metu ne tik be jokio vargo, tačiau taip pat ir saugiai įveikti atstumus – labai svarbu geros kokybės žieminės padangos, kurias galite įsigyti pas mus. Specialiai žiemai skirtos padangos yra pritaikytos važiuoti sudėtingais keliais, kai sninga, kai slidu. Įsigijus tinkamas Jūsų automobiliui – saugote save bei kitus, o tai yra labai svarbu.

Jeigu nežinote, kurios žiemai skirtos padangos labiausiai tinka Jūsų automobiliui – visada galite susisiekti su mumis. Patarsime, atsakysime į klausimus, padėsime rasti labiausiai tinkamas.

Dar kelios smulkmenos, kurias reikia įvertinti renkantis padangas, yra:

  •         Pirmiausia reikia įvertinti tai, kad yra net kelios skirtingos žieminių padangų rūšys. Pagal technines charakteristikas bei sudėtį jos gali būti: dygliuotos, dygliavimui tinkamos, Skandinaviško stiliaus, galiausiai, universalios, kurios tinka visiems sezonams. 

Svarbiausias aspektas, kuris lemia Jums labiausiai tinkamų pasirinkimą, yra keliai, kuriais dažniausiai bus važinėjama.

  •         Reikia ne tik rasti padangas labiausiai tinkamas Jūsų transporto priemonei, tačiau ir pasirūpinti, kad jos būtų tinkamai sandėliuojamos vasaros metu. Pirmiausia reikia išmontuoti padangas bei diskus, žinoma, nuvalyti bei rasti saugią bei sausą laikymo vietą. 

      Jas reikia laikyti žemoje temperatūroje, tačiau ji privalo būti teigiama. Geriausia padangas sudėti į specialius maišus, kur jos bus apsaugotos nuo aplinkos dirgiklių. O tai yra net ir dulkės.

  •         Reikia reguliariai keisti padangų sandėliavimo padėtį, kadangi tai gali padėti išvengti jų deformavimosi. Tuomet jos išliks ne tik kokybiškos, tačiau ir saugios.
  •         Žiūrėkite, kad bendras protektoriaus lygis būtų ne mažesnis nei 3 mm. Jokiu būdu nelaukite, kol bus pasiekta pati žemiausia riba. Tokiomis padangomis važiuoti gal ir bus galima, tačiau tai – nesaugu.
  •         Renkantis padangas būtinai atsižvelkite į transporto priemonės gamintojo rekomendacijas, kurias galima rasti auto techniniame pase arba internete. Vertinkite kelius, kuriais bus važiuojama ir kaip aktyviai transporto priemonė bus eksploatuojama.

Kuo daugiau žinosite apie padangas – tuo tikresnis galite būti dėl jų saugumo bei funkcionalumo, kuris visada turėtų būti Jūsų prioritetas.