Vienų padangų gamintojams sekasi geriau, kiti nesulaukia tiek daug dėmesio, kiek tikisi. Žinoma, daugiausia perkamumo rodiklius didina gera kokybė bei patraukli kaina, kuri daugeliui vairuotojų yra prioritetas. Vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie taupo, tačiau siekia kokybės yra „Nokian“ padangos, kurios viršija visus pardavimų lūkesčius.

Nokian“ padangų gamintojas džiaugiasi net 5 % didesniais pardavimais nei buvo planuota. Tai rodo, jog šio gamintojo padangos sulaukia dėmesio ir yra paklausi prekė ne tik Suomijoje, tačiau ir Lietuvoje bei likusiame pasaulyje.

Tikimasi, kad pasaulinė padangų rinka iki 2024 metų kasmet augs apie 5%.

Nokian Tyres“ pareiškė, kad vidutiniškai planuoja pasiekti apie 2 mlrd. eurų (2,4 mlrd. JAV dolerių) apyvartą ir padidinti rinkos našumą visose savo prekių parduodamose srityse.

„Mūsų investicijų etapas baigtas ir mes esame gerai pasirengę pardavimų augimui ir stipriems rezultatams, kurie, tikimės, pranoks mūsų lūkesčius“,- teigia „Nokian Tyres“ generalinis direktorius Jukka Moisio,

Michelin“ ir „Continental“ , kurių pardavimai 2020 m. sudarė 1,3 mlrd. eurų, rinkos kolega padangų sektoriuje teigė, kad iki 2024 m. pasaulinė padangų rinka kasmet augs apie 5 %.

Augimo tikimasi sulaukti ir dėl to, kad automobilių modeliai vis labiau orientuotis į ekologiškos transporto priemonės apibrėžimą. Tai skatina pirkti inovatyvias bei geros kokybės padangas, kurios atitinka šiuolaikinio vairuotojo poreikius.