Kiekvienais metais padangų gamintojai džiugina naujovėmis, kurios garantuoja ne tik geresnį pravažumą, tačiau taip pat ir saugumą. Artėjančios žiemos metu galime Jus nudžiuginti Viatti Brina V-521 žieminėmis padangomis, kurios, esame tikri, leis Jums pajusti – ką reiškia važiuoti saugiai net ir apledėjusia kelio danga.

Tarptautiniame padangų konkurse „Best Goods and Services of the Republic of Tatarstan“ žieminės padangos Viatti Brina V-521 buvo apdovanotos pirmo laipsnio diplomu kategorijoje „Pramoniniai ir technologiniai gaminiai“. Šių padangų „sesė“ Viatti Brina Nordico V-522 tapo konkurso laureatė.

Viatti Brina V-521 žieminių padangų protektoriaus raštas yra asimetriškas (protektoriaus blokai, kurie yra išdėstyti vienas prieš kitą padeda Viatti Brina V-521 žieminėmis padangomis važiuoti maksimaliai tyliai. Be to, asimetriškas protektoriaus raštas pagerina padangos sukibimą su danga važiuojant posūkiuose, o šoniniai ir išilginiai grioveliai padidina automobilio stabilumą ir taip suteikia daugiau saugumo (ypač nepatyrusiems vairuotojams)), o kraštuose yra papildomos smeigių eilės, kurios užtikrina gerą sukibimą tiek su ledu, tiek su sniegu, bet kokia „žiemos danga“.

Šis modelis apjungia dygliuotų ir nedygliuotų padangų elementus taip pasiekdamas geriausią pravažumą bet kokiu keliu. Tai puikus pasirinkimas Lietuvos keliams, kurie žiemos metu dažnai būna apsnigti, tenka važiuoti speigo metu.