Jeigu Jūsų garaže yra legendinis ir mitais apipintas „Mini“ klasikinio modelio automobilis – tokiu atveju siūlome jam pritaikyti „Pirelli“ korekcijos padangas, kurios kurtos būtent šio tipo transporto priemonėms.

Pirelli Collezione“ yra specialiai klasikinio modelio mašinoms kurta padangų linija, kuri akis traukia ne tik savo funkcionalumu, tačiau ir stiliumi, kuris dažnai vadinamas „ikonišku“. Padangos tinkamos mašinoms, kurios yra pagamintos nuo 1950 iki 1980 m. Skoningai derinamas senovinis stilius su pažangiausiomis technologijomis džiugina ne tik gera kokybe, tačiau ir patraukliu stiliumi.

„Pirelli“ įmonė atgamino padangas, kurios pirmą kartą buvo pristatytos rinkoje dar 1972-ais metais. Tai yra 145/70 R12 dydžio „Cinturato CN54“ padangos, kurios kurtos „Mini“ serijos auto modeliams.

Radialinė padanga yra su originaliu protektoriaus raštu ir plonesne šonine siena. Visgi, jos ne tik puikiai „atkartoja“ to meto produkciją tačiau taip pat ir kuriamos įtraukiant modernias technologijas, kurios garantuoja kur kas geresnį padangos sukibimą su danga, tad važiavimas – saugus. Padangoje komponuojamos inovatyvios medžiagos, kurios padeda jai geriau sukibti su būtent šelpia danga, tad taip užtikrinamas didesnis patikimumas, tačiau originali konstrukcija nėra prarandama.

Kurdami šią padangą, „Pirelli“ inžinieriai naudojo tas pačias specifikacijas kaip ir originalios šios padangos konstrukcijos modeliai ir tai leido maksimaliai papildyti padangų kokybę bei pritaikomumą šiuolaikiniams keliams. Tam buvo panaudotos originalios medžiagos ir padangų dizainas iš „Pirelli Foundation“ archyvo, kuris buvo pristatytas Milane.

„Pirelli“ pradėjo kurti „Cinturato“ padangas „Mini“ 1964 m., kurių protektoriaus raštas yra 367F. Po metų „Mini“ populiarumas paplito Italijoje, o „Innocenti“ buvo išduota licencija gaminti automobilius savo „Lambrate“ gamykloje už Milano, kur gamyba truko iki 1975 m.

„Pirelli“ sukūrė „Mini 90“ padangas 145/70 SR12 dydžio ir „Mini“ 120 iš 155/70 SR12 dydžio 1976 m.

„Pirelli“ sukūrė unikalias radialinių padangų serijas turinčias platesnį nei įprastą protektoriaus raštą ir žemesnes šonines sieneles nei dažniausiai derinamos gumos. Devintajame dešimtmetyje „Pirelli“ nudžiugino rinką miesto automobilių padanga P3, kuri buvo naudojama visoje „Mini“ linijoje, įskaitant „Red Flame“, „Check Mate“, „Studio 2“ ir specialius „Piccadilly“ padangų leidimus.

Dar 2000 metais „Pirelli“ patvirtino naujojo „Mini“ padangas „Eufori@ Run Flat“ , kurios buvo ypač vertinamos. Jomis be jokio vargo buvo galima nuvažiuoti ir 150 kilometrų maksimaliu 80 km / h greičiu, net kai jos buvo „tuščios“, tai yra – nefunkcionalios. Tai yra kokybė, kurios tikimasi iš šiuolaikinių gamintojų.