„Sumitomo Rubber Industries“ teigia sukūrusi naują techniką „Nano Black“, kurios tikslas suteikti gilesnio rėžiaus, ryškesnę juodą spalvą raidėms, logotipams ir modeliams, įspaustiems ant padangų šonų. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau kiekvienas padangos elementas galiausiai prisideda prie geresnio funkcionalumo, kurio visada tikisi vairuotojai.

Ši technika apima labai smulkių keterų pridėjimą prie šoninės sienelės paviršiaus, kad būtų išvengta šviesos atspindžio, taip sukuriant gilesnį juodos spalvos atspalvį nei įprasti, kurie dažniausiai būna ant padangų.

Nors skamba tik kaip smulkmena, tačiau ji dalinai prisideda ne tik prie matomumo, tačiau ir geresnio sukibimo su danga, kuris aktualus ieškantiems saugumo.

Įmonė akcentuoja, kad šis procesas pagerina prekių ženklų logotipų, prekių pavadinimų ir kitų ženklų matomumą ant padangų šonų, tuo pačiu padangoms suteikiant prabangesnę bendrą dizaino estetiką. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia elegantiškai atrodančių padangų, galinčių papuošti mašiną net savo akcentais, kurie vos matomi.

„Sumitomo“ pažymi, kad kuo daugiau kartų šviesa patenka į kurtą sugeriantį paviršių – tuo daugiau šviesos galiausiai sugeriama, todėl gaunami gilesni, tamsesni juodos spalvos atspalviai. 

Inovacijos džiugina ne tik geresne kokybe, tačiau ir estetika. Juk šiais laikais daugelis skiria dėmesio ne tik saugumui, tačiau ir patrauklumui, kuris išgaunamas technologijų pagalba.