Indijoje pristatomos „Michelin“ padangos yra puikus pasirinkimas ir lietuviškiems keliams, kurie dažnai būna neatsiejami nuo prastos dangos ir tuo pačiu sudėtingų oro sąlygų. Naujausiomis technologijomis kurtos padangos – tai, ko reikia ieškantiems saugumo bei funkcionalumo.

Visos X MULTI automobilių padangos turi 3PMSF simbolį, kuris rodo geresnį sukibimą su danga bet kokiomis oro sąlygomis. Net kai padangos dalis susidėvi, o protektoriaus gylis lieka vos 2 mm, „MICHELIN X MULTI“ padangos ir toliau atitinka 3PMSF sertifikatą.

Padangų lyderis „Michelin“ paskelbė, kad pristato „MICHELIN 295/ 80R22.5 X MULTI Z2“ asortimentą, kuris yra skirtas ne tik lengvosioms transporto priemonėms.

Sustiprinti padangos protektoriaus sluoksniai sumažina staigaus slėgio sumažėjimo riziką, dėl kurios sudėtingų kelių atveju galima prarasti automobilio valdymą. Didesnis sluoksnis  padeda sumažinti padangų pažeidimus. Tad tai geras pasirinkimas tiems, kurie renkasi ilgas keliones sudėtingais keliais.

Gaganjot Singh, „Michelin“ padangų atstovas Indijoje ir kituose žemynuose teigia, jog: „MICHELIN 295/80R22.5 X MULTI Z2 “atitinka ypač aukštos kokybės standartus, kurie kuriami įtraukiant inovatyvias technologijas. Tai leidžia pasiūlyti klientams nepriekaištingą saugumą ir patenkinti greito bei saugaus tikslo pasiekimo būtinybę“,- pasakoja jis.

Pasak įmonės, naująjį „MICHELIN 295/80 R22.5 X MULTI Z2“ modelį galima įsigyti „Michelin“ įgaliotuose auto padangų pardavėjų prekybos centruose.