Auto sporto sektoriuje reikalingos ypatingos kokybės ir būtent tam pritaikytos transporto priemonių padangos, kurios užtikrina gerą pravažumą, sukibimą su danga ir tuo pačiu saugumą, kuris lenktynių metu visada yra prioritetas.

Maxxis“ padangų gamintojas pristato būtent sporto sektoriuje naudojamų mašinų padangų tipus, kurie padeda pasiekti didesnį našumą. Individualiai suprojektuotas zigzago raštas ant padangų sumažina jų įtampą važiavimo metu. Dėl to sumažėja formos iškraipymai, pagerėja našumas ir pailgėja visas padangos tarnavimo laikas.

Naujos kartos padangos buvo pristatytos Naujajame Delyje, Indijoje. Padangų modelis – Maxxis M6311 / M6312, MAXXCEED serija.

MAXXIS kokybė

Pagamintos pagal inovatyvią konstrukciją – M6311/M6312 padangos sukuria didesnį paviršiaus sąlyčio plotą ir optimalų konstrukcijos patvarumą. Tai užtikrina patogesnį ir manevringesnį valdymą ir stabilumą važiuojant didesniu greičiu. Specialiai sudėtingomis sąlygomis važiuoti kurtos padangos taip pat gerai pasitarnauja ir posūkiuose, kai važiuojama šlapiu keliu. Vėlgi, ne tik geras pravažumas, tačiau ir saugumas.

„Individualiai suprojektuotas zigzago raštas ant pakaitinių kaiščių sumažina padangų įtampą, dėl to sumažėja formos iškraipymai, pagerėja našumas ir pailgėja visas padangos tarnavimo laikas“,- pasakoja „Maxxis“ vadybininkas.

„M6311/M6312“ padangoms suteikiama garantija be termino. Tai reiškia, kad atsiradus nesklandumams – jie visada bus tvarkomi nemokamai. Tai tik dar kartą rodo kad padangų gamintojas labai pasitiki savo siūloma produkcija.

Chu Tsang Chih (Kurachi) – „Maxxis India“ direktorius džiaugiasi, jog: „Esame laimingi galėdami pristatyti MAXXCEED seriją, kuri tikrai viršys sporto segmento klientų lūkesčius. M6311/M6312 serijos padangos, skirtos RE rinkai – pakeis sporto tipo padangas. Naujas padangų asortimentas žymi „Maxxis“ įsipareigojimą Indijos rinkai. Mes sukūrėme šias padangas tik sporto segmentui, kuris garantuoja didesnį našumą. O tai svarbu kiekvienam sportininkui“.