1871 m. įkurta įmonė „Continental“ tapo viena iš pirmaujančių auto padangų kompanijų pasaulyje, kuri siūlo inovatyvias, geros kokybės padangas labai skirtingoms transporto priemonėms.

2021 m. spalio 8 d. „Continental“ šventė savo 150-ąjį gimtadienį. Ji yra viena seniausių kompanijų Vokietijoje. 1871 m. įkurta „Continental“ šiuo metu pirmaujanti padangų lyderė visame pasaulyje, kurios produkcija taip pat labai mėgstama ir Lietuvoje.

„150 metų dirbome siekdami daryti įtaką transporto priemonių rinkoje bei skatinant mobilumą visame pasaulyje“, – sakė „Continental“ generalinis direktorius Nikolajus Setzeris .

Visa mūsų istorija buvo neatsiejama nuo daugybės iššūkių. Visgi, galime pasidžiaugti, kad sėkmingai su jais susitvarkėme ir šiuo metu stengiamės siūlyti ne tik pačios geriausios kokybės, tačiau taip pat ir ekologiškus, gamtai draugiškus gaminius“,- priduria.

Ilgas padangų kūrimo laiko tarpas – tai ne tik pasididžiavimas savo istorija bei gaminiais. Tai ir įrodymas visuomenei, kad įmonė labai lanksčiai žiūri į galimybes, kinta kartu su pasauliu ir siūlo tai, ko reikia žmonėms bei transporto priemonėms. Būtent gebėjimas prisitaikyti yra pačios įmonės varomoji jėga, kuri bene labiausiai ir vertinama klientų.

„Continental“ vėl ir vėl išrado save iš naujo. Taip pat aktyviai siekėme tikslo sunkiais laikotarpiais. Mūsų komandos nariai pasitelkdami savo jėgas ir kūrybiškumą, žiūrėdami į pokyčius kaip į iššūkį – padėjo įmonei atsidurti čia, kur ji dabar ir yra“,- pridūrė tvarumo valdybos narė dr. Ariane Reinhart.

Atsakingumas ir atvirumas lemia mūsų sėkmę verslo sektoriuje. Mūsų vertybės, tokios kaip pasitikėjimas vienas kitu bei savimi ir noras būti geriausiais – mūsų verslo kultūros esmė, kurią puoselėjame“,- pasakoja toliau.

Šiandien „Continental“ dirba apie 193 000 žmonių daugiau nei 560 vietų visame pasaulyje. Įmonė sulaukia vis daugiau dėmesio ne tik dėl naujos kartos kokybės padangų, tačiau taip pat ir dėmesio gamtai, moksliniais tyrimais, kurie orientuoti į ekologiškas padangas. Įsigykite „Continental“ padangas pas mus ir džiaukitės ilgai tarnausiančia kokybe, kuri tuo pačiu yra draugiška aplinkai. Juk gera, kai galima važiuoti saugiai ir gera, kai tai daroma nekuriant neigiamo poveikio aplinkai.