GOODRIDE padangos pigiau

GOODRIDE padangos

Kokybė nebūtinai yra labai brangi ir GOODRIDE padangos yra geriausias to įrodymas. Tai vienas didžiausių padangų gamintojų Kinijoje, kuris, žinoma, vilioja ir mažomis kainomis. Žinoma, mažesnė kaina nereiškia blogesnės kokybės, kadangi GOODRIDE nuolatos investuoja į pažangiausių technologijų kūrimą.

„ZC Rubber“ gamykloje yra įdiegta intelektuali gamybos sistemą, kuri padeda „ZC Rubber“ taupyti išlaidas, sutaupyti bendrą darbo ir energijos sąnaudas bei pagerinti gamybos efektyvumą. Taip pat „ZC Rubber“ labai rimtai imasi atsakomybės saugoti aplinką ir gamybos metu išleidžia milijonus aplinkos apsaugai, kad apsaugotų darbuotojų sveikatą ir gautų ekologiškesnius gaminius.

Goodride padangas gamina devyniose gamyklose Kinijoje ir Tailande, kad būtų galima parduoti daugiau nei 120 pasaulio šalių. Pagrindiniai klientai yra „Schmitz-cargobull“, DSV, „Volvo“ ir „TIP Trailer“ Europoje, „Vanguard“ JAV ir SAIC, „SINO Truck“, „Geely“ ir „Changan Automobile“ Kinijoje.

Taip pat teikiamos išsamios paslaugos tikslinėms rinkoms, kad būtų patenkinti klientų reikalavimai. „ZC Rubber“ „Auto Space“ projektas orientuojasi į padangas ir greitas paslaugas, kad klientams būtų teikiamos geriausios paslaugos, būtų profesionalus ir aukštos kokybės paslaugų prekės ženklas automobilių antrinėje rinkoje.

GOODRIDE padangos skirtos tiems, kurie taupo.

POPULIARŪS GOODRIDE PADANGŲ MODELIAI

PADANGŲ PAIEŠKA

show blocks helper