„Falken“ sezoninės padangos yra vertinamos kaip vienos geriausių tiems, kurie renkasi laiko patikrintą kokybę. Ypač daug dėmesio sulaukia „Eurowinter HS01“ modelis, kuris buvo bandomas sudėtingose vietose. Atšiauraus regiono klimato sąlygos nesutrukdė padangoms puikiai atlikti funkcijos. Žinoma, lietuviškos žiemos – taip pat turi būti veikiamos su patikimomis padangomis.

Vokietijoje leidžiamas auto pobūdžio žurnalas „Auto Motor Sport“ išbandė net vienuolika 215/55R17 dydžio žieminių padangų ir įmontavo jas į vidutinio dydžio visureigį „Volkswagen T-Roc“.

Transporto priemonė buvo vežama į atšiaurią į Suomijos šiaurę bei išbandomos ir šiaurinės Vokietijos regione, kad būtų įvertinamos jos kokybės ribos. Eksperimentas parodė, kad „Falken“ padangos puikiai atlaiko slydimus esant sudėtingoms oro sąlygoms. Jos padeda saugiai manevruoti ir važiuojant ant sniego, o tai suteikia daugiau pasitikėjimo savo transporto priemone.

Galutinė išvada – padangoms  buvo duota 7,4 balo. Tai yra vienas geriausių vidurkių lyginant su kitais šio žurnalo testo rezultatais. Žinoma, papildomai verta akcentuoti ir labai gerą kainą, kuri atitinka ne tik vokiečio, tačiau ir lietuvio piniginės poreikius.

„Eurowinter HS01“ padangos yra 111 dydžių: nuo 13 iki 21 colio.

Žiemos metu rinkitės patikimą kokybę, kuri suteiks Jums saugumą, ramybę ir tuo pačiu pasitikėjimą savimi bei savo transporto priemone.