„ZIEX ZE310A ECORUN“ padangos – puikus sukibimas tiek su šlapia, tiek su sausa danga, mažesnis susidėvėjimas net ir važiuojant labai prastos kokybės keliais. Tai ideali padanga orientuota į efektyvumą, skirta vairuotojui, kuris tikisi ir komforto, ir saugumo.

ZIEX ZE310 ECORUN yra pritaikyta adaptyviojo pastovaus slėgio technologija, kuri garantuoja vienodą slėgio pasiskirstymą pačioje padangoje. Taip pat, ACP protektoriaus konstrukcija pagerina važiavimo krypties stabilumą ir užtikrina tolygų nusidėvėjimą.

205 mm protektoriaus adaptacijoje ZIEX ZE310 ECORUN turi 4 griovelių dizainą. Jis kurtas, kad būtų optimizuotas protektoriaus standumas ir padidintas padangos protektoriaus plotas. Be to, dėl 4 griovelių protektoriaus rašto pagerėja vandens poslinkis, taigi ir akvaplanavimo savybės, padangos yra saugesnės. FALKEN padangos, tinkamos sportiškam Audi A3, turi V greičio indeksą, todėl yra sertifikuotos iki 240 km/val.

FALKEN inžinieriams, nuosekliai taikant ADVANCED 4D NANO DESIGN technologiją, pavyko sukurti novatorišką ZIEX ZE310 ECORUN gumos mišinį, kuris, be puikios ridos ir efektyvumo, taip pat pasižymi ir manevringesiu važiavimu. Tokiu būdu, palyginti su pirmtaku, ZIEX ZE310 ECORUN rida buvo padidinta 30%. Šios padangos tapo ekonomiškesnės ir taupesnės, tad ir ekologiškesnės.