Ieškant patrauklaus kainos bei kokybės santykio siūlome daugiau dėmesio skirti „Camso“ padangų gamintojui, kuris siūlo ne tik ilgaamžę tradiciją paremtas padangas, tačiau ir inovacijas, kurias keičia žmogaus gyvenimus.

Viena naujausių galimybių yra „CWL 532“ padangos, kurios skirtos ne lengvosioms transporto priemonėms, tačiau keltuvams. Jie padeda pasiekti kur kas didesnį našumą, geresnį sukibimą su danga ir tuo pačiu užtikrinti našų funkcionalumą ant bet kokios dangos: tiek minkštos, tiek kietesnės.

Siekiant užtikrinti labai gerą atsparumą aplinkos poveikiams – „CWL 532“ padangos turi specialiai kurtą apsaugą. Tai yra papildoma guminė dalis, kuri sumažina padangos pradūrimo bei kito defekto tikimybę. Specialiai integruota smūgio apsauga ir papildoma ratlankio apsauga taip pat pagerina šoninę sienelę ir užtikrina ratlankio flanšo patvarumą.

Pakopinė padangos protektoriaus konstrukcija pagerina padangų valymą ir sukibimą su danga, o padidėjęs protektoriaus gylis ir išlenktos kilpos garantuoja, kad padanga puikiai tinkama eksploatuoti ant įvairių paviršius, įskaitant smėlį, purvą ir sniegą.

Japonijoje kompaktiški krautuvai tapo trečiuoju pagal svarbą kompaktiškos įrangos segmentu statybos pramonėje, todėl „Camso CWL 532“ buvo specialiai sukurtas taip, kad atitiktų šalies krautuvų reikalavimus. Žinoma, dėl funkcionalumo krautuvai naudojami visame pasaulyje, tad gerai pritaikomos padangos – būtinybė, kuri reikalinga ir Lietuvos verslininkams.

Camso CWL 532“ yra universali padanga, kuri skirta kompaktiškiems krautuvams. Ji pasižymi puikiu sukibimu su danga, ypač dirbant ant mišraus ir minkšto paviršiaus“,-aiškino Geuk Bae Kim, „Camso“ statybinių padangų produktų vadovas Azijoje.

Padangos protektoriaus raštą įkvėpė siekis dirbti našiau ir saugiau, tad  sumažinama vibracija ir pagerėja krautuvo operatoriaus darbas“,- priduria.

Siūlomų padangų dydžiai: 12,5/70-16, kurių sluoksnių reitingas yra šeši ar aštuoni, ir 15,5/60-18, kurių sluoksnių reitingas yra aštuoni.