Padangų gamintojas „Bridgestone India“ siekia padangų tvarumo gaminimo proceso nuo a iki ž, kuris padės kurti ekologiškesnę aplinką. Naujasis „Bridgestone India“ padangų asortimentas padeda transporto priemonėms sumažinti anglies dvideginio išmetimą, o padangų perdirbimo gamykla užtikrina gaminio perdirbimą, t.y. antrinį panaudojimą.

Gamykla veikia atsinaujinančios energetikos išteklių pagalba, tad dar labiau prisideda prie švaresnės aplinkos.

Ekologinio požiūrio į gamybą semiamasi iš inovatyvių verslų, kurie stengiasi kurti gamtai draugiškas priemones. Shojiro Ishibashi, padangų modelio įkūrėjas, teigia, jog: „Esu įsitikinęs, kad paprastas, pelno siekiantis verslas niekada nesuklestės taip gerai, kaip verslas prisidedantis prie visuomenės ir šalies, gamtos gerovės“.

Pasauliniu mastu bendrovė siekia iki 2030 m. 50 % sumažinti išmetamo anglies dvideginio kiekį. Skaičiuojama, kad apie 90 % su padangomis susijusių teršalų priklauso būtent nuo jų gamybos specifikos.

Parag Satpute, „Bridgestone India“ generalinis direktorius, sako, jog bendrovė siekia iki 2050 m. visiškai atsisakyti įrangos, kuri sukelia anglies dvideginį ir judėti 100 % ekologijos link.

Įmonės Pune ir Indorės gamyklose 6,7 MW saulės energija papildo įprastą energiją. Padangų kietinimo procese – katilinės kurui naudoja anglies biomasės briketus, kurie pagamintų iš žemės ūkio atliekų. Padangų kietinimo metu garo šiluma skatina cheminę gumos junginių ir kitų medžiagų reakciją, kad padangos įgautų galutinę formą. Stengiamasi tai pakeisti

Džiugu ir tai, jog  „Bridgestone India“ bando keletą projektų, kurie skirti eksploatuoti netinkamų padangų utilizavimą. Gaunamos medžiagos gali būti antrą kartą panaudojamos kaip bituminė medžiaga, o plienas perduodamas plieno gamykloms. Taip nereikalingos padangos bus prikeliamos antram gyvenimui, galiausiai, gali būti panaudojamos mulčiui, grindų kilimėliams ir t.t.